Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari.

Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari.

Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Kettlebell - Nauczyłeś się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Kettlebells w odcinku, jak korzystać z Kettlebells. Podczas gdy moje rezerwowe ćwiczenie jest huśtawką kettlebell, robię również martwy ciąg Kettlebell, Kettlebell „Around the World” przez moje nogi, Kettlebell Squats z kettlebell przycisnęła moją klatkę piersiową, a nawet Kettlebell wrzuca na mój podwórko! W porównaniu do hantli, kettlebell może przyspieszyć sprawność w oparciu o asymetryczny projekt, co utrudnia trzymanie i poruszanie się.

Wazatrainer - Vasatrainer to ławka przymocowana do specjalnego systemu koła pasowego, który pozwala leżeć na żołądku i symulować ruch pływania, który przypomina pływanie w wodzie. Ma również dodatki, które pozwalają robić rzeczy takie jak trening wiosłowy kajak, wiosłowanie lub proste ćwiczenia kabla górnego i dolnego ciała. To najbliższa rzecz, jaką kiedykolwiek przyszedłem do „pływania na lądzie” i idealna, kiedy nie mogę yoslimin allegro dostać się do basenu.

Wewnętrzny trener motocykli - bezpośrednio oprócz wazatrainera, mam halowy trener roweru. W przeciwieństwie do stacjonarnego motocykla ćwiczeń, domowy trener roweru pozwala zabrać normalny rower na świeżym powietrzu i ustawić go na trenera, który zapewnia opór. Jest to szczególnie miłe, jeśli chcesz spójnego wrażenia z jazdy, niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze w środku, czy na zewnątrz. Zaletą posiadania roweru na sali gimnastycznej jest to, że daje to opcję wskoczenia na rower w celu serii sercowo -naczyniowych ćwiczeń między zestawami treningowymi, co jest idealnym sposobem na szybkie spalanie tłuszczu.

Trener zawieszenia - termin trening zawieszenia odnosi się do podejścia do treningu siłowego, które wykorzystuje system lin i pasy, aby umożliwić pracę wbrew własnej masie ciała. Możesz znać TRX jako jeden z przykładów trenera zawieszenia. Używam jednego o nazwie MostFit do ćwiczeń, takich jak zawieszone pompki, zawieszone przysiady z pojedynczą nogą i zawieszone kolana brzucha. Oto wideo, które robię trening z Mosfit.

Uchwyty perfirmer-uchwyty Efirmer są nieco jak uchwyty push-up, ale są wzmocnione kółkami i obrotowym uchwytem, ​​który pozwala podstawie uchwytów używać dwóch funkcjonujących powierzchni. Jedna strona podstawy zapewnia konstrukcję na czterokołowych, która się przesuwa, gdy próbujesz wykonywać pompki, wdrażanie AB i inne rodzaje ćwiczeń. Ale jeśli przewrócisz uchwyty, przeciwna strona uchwytu jest podstawą bez poślizgu, jeśli potrzebujesz większej stabilności. Ta unikalna funkcja obrotowa pozwala wykorzystać różne zaawansowane ćwiczenia budujące mięśnie i budować równowagę w treningach górnej części ciała.

A co z tobą? Jak wygląda Twoja domowa siłownia? Co byś dodał lub usunął z mojego? Powiedz nam poniżej w komentarzach lub dołącz do rozmowy na Facebooku.com/getfitguy!

Zdjęcie klatki dzięki uprzejmości Xmark Fitness. Inne zdjęcia dzięki uprzejmości Shutterstock.

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni12 Wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Nazwij to brakiem wystrzelenia, zespołem Petera Pana lub Hikikomori, to zjawisko dorosłych dzieci, które nie przechodzą do dorosłości. Doświadczony psycholog, dr Ellen Hendriksen, bada, dlaczego Peter Pans pozostaje na starystce-Plus, 3 sposoby zachęcania do wyciągnięcia.

autorstwa Ellen Hendriksen, dr Savvy Psycholog 29 marca 2019 r Nieprzestrzeganie zespołu, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Metoda nr 1: Kwestionuj cele

Jeśli Peter Pan uważa, że ​​jego jedyną opcją jest zrobienie listy Fortune 40 poniżej 40 , łatwo jest się sparaliżować. I choć dobrze jest marzyć i celować, przypomnij mu, że bycie natychmiastowym jednym procentem nie jest minimalnym wymogiem. Uzyskanie finansowania VC nie jest jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu i całkowicie opcjonalne, jeśli chodzi o sensowne życie. Odważ się, że twój Peter Pan będzie przeciętny. Wyślij wiadomość, że można żyć normalnym życiem.

Czasami obniża to presję i tworzy miejsce do przodu. Czasami jednak obniżenie oczekiwań może cofnąć się. Może się wydawać, że pociąganie zębów, aby zapisać je do jednej klasy, zachęcić ich do wolontariatu trzy godziny tygodniowo lub wstać z łóżka przed południem. Czemu? Z ich perspektywy, jeśli zawiodą w małych rzeczach, co to mówi o nich? W pewnym sensie obniżenie paska jest groźne, ponieważ co jeśli nie mogą go wyczyścić?

Dlatego zamiast obniżyć pasek w tym samym kontekście, odpowiedzią jest zmiana kontekstu. Co prowadzi nas do ...

Metoda nr 2: Przestań włączać

Peter Pans nie istnieje w próżni. Mieszkają w nigdy nie zamieszkanym przez ludzi ludzi, którzy nieświadomie przyczyniają się do ich zastoju.

Bycie Piotrem Pan to całkiem słodka okazja. Jest bezpieczny i wygodny. A kto chce przeskakiwać z bezpieczeństwa i komfortu w nieznane, gdzie jedyną gwarancją jest jedzenie dużo mikrofalowego ramen? W domu Peter Pan nie musi myśleć o tym, jak będzie się wspierać i gdzie będzie mieszkał. Zleca tę odpowiedzialność innym, którzy ją akceptują. Mogą to zaakceptować to niechętnie lub urazowo, ale mimo to akceptują. Dlatego nie ma zachęty, oprócz ratowania jego samooceny, aby Peter Pan zmienił sytuację.

Jak to zmienić? Najbardziej skuteczną opcją jest zatrzymanie finansowania wydatków Petera Pan. Opłata za czynsz, żywność, media lub wszystkie powyższe. Ustaw datę przeniesienia. Oczywiście nie rób tych rzeczy bez ostrzeżenia. Porozmawiaj ze swoim Peterem Panem o tym, dlaczego to robisz i trzymasz się mocno. Bądź przełomowym rekordem, kiedy protestują. Zgadzam się z nim, gdy mówi, że to jego życie; Ale wyjaśnij, że musi zacząć się do tego przyczyniać.

A co z zaczepami? Co jeśli Peter Pan walczy z chorobą psychiczną? To komplikuje to, ale pamiętaj, że zdecydowana większość osób z lękiem, depresją lub innymi chorobami psychicznymi pełni pracę i zarządza życiem.

Następnie, co jeśli to nie zadziała? Jeśli twój Peter Pan wyraźnie zrozumiał umowę, ma kilka miesięcy na brak płatności i nadal nie jest skłonny dokonać zmiany, w górę stawki i zorganizować humanitarną eksmisję. Nie zatrudniasz koziołków, aby rzucali swoje rzeczy na chodnik. Zamiast tego daj mu oś czasu i wyznacz mi się kilka tygodni. Wypożycz miejsce do przechowywania i zorganizuj jego rzeczy w wyznaczonym dniu. Mamy nadzieję, że dojdzie do zmysłów i dokona innych ustaleń przed terminem, ale jeśli nie, będzie przechowywany, aż się nie zestarzeje. Jeśli to brzmi surowo, prowadzi nas do ...

Metoda nr 3: Zagraj w długą grę

Po wstrząsie, prawdopodobnie nastąpi duża reakcja - może gniew gniew , może poczucie winy, może obwiniaj cię, może trochę tymczasowe odrzucenie - ale pamiętaj, że grasz w długą grę.

Zmiana gry jest trudna. Wielu rodziców martwi się, że ich Peter Pan będzie ich nienawidzić, jeśli nalegają na zwiększoną odpowiedzialność finansową lub ustanowią datę przeprowadzki. I na początku może. Spróbuje ci udowodnić, jak masz na myśli i jak bardzo go krzywasz. Pamiętaj jednak, że macierz, który zostaje wrzucony do kąpieli kolesia - ma błędy i robi duże zamieszanie, ale ostatecznie ląduje na nogach. I taki jest cel. Miej oko na horyzont.

Więc kiedy dorosłe dziecko pozostaje przyklejone do kanapy, czas zmienić grę. Wyjaśnij, że życie można żyć przed sypialnią z dzieciństwa. Podobnie jak ludzki układ odpornościowy występuje w środowisku, które jest zbyt czyste, rozwijanie mózgów nie może dojrzewać w środowisku, które jest zbyt bezpieczne. Wszyscy musimy być narażeni na stresory i wyzwania odpowiednich dla wieku, aby stać się silnymi, zdolnymi dorosłymi. Być może będziesz musiał poczekać kilka miesięcy, a nawet kilka lat po opuszczeniu gniazda, ale ostatecznie twój Peter Pan prawdopodobnie podziękuje.

Lazy Guy na kanapie dzięki uprzejmości Shutterstock.

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni123 Wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy zdrowia psychicznego. Skonsultuj się z licencjonowanym specjalistą ds. Zdrowia psychicznego w celu uzyskania wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ellen Hendriksen, PhD

Dr. Ellen Hendriksen była gospodarzem podcastu Davvy Psychologologa w latach 2014–2019. Jest psychologiem klinicznym w Boston University's Center for Lechiety and Powiązane zaburzenia (karta). Zdobyła doktorat. w UCLA i zakończyła szkolenie w Harvard Medical School. Jej naukowo oparte na naukowym podejściu o zerowym osądu jest regularnie prezentowane w Psychology, Scientific American, The Huffington Post i wielu innych mediach. Jej debiutancka książka, How to Being: Cicha swojego wewnętrznego krytyka i Rise powyżej lęku społecznego, została opublikowana w marcu 2018 r..

Subskrybuj Disvy Psychologa Podcast Spotify Google Stitcher

Nazwij to brakiem wystrzelenia, zespołem Petera Panu, Lub Hikikomori, to zjawisko dorosłych dzieci, które nie przejdą do dorosłości. Doświadczony psycholog, dr Ellen Hendriksen, bada, dlaczego Peter Pans pozostaje na starystce-Plus, 3 sposoby zachęcania do wyciągnięcia.

autorstwa Ellen Hendriksen, dr Savvy Psycholog 29 marca 2019 r Nieprzestrzeganie zespołu, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Powód 1: Patologiczny perfekcjonizm

Peter Pans może pokazać pewność siebie, jednocześnie czując się głęboko niepewna. Często są jasne, wyrażone i mówią dobrą grę, oferując jednocześnie wiele powodów, dla których nie mogą iść naprzód, od niesprawiedliwych profesorów do A-dołków. Mogą planować na przyszłość, ale cele są często okazjonalne, jak założenie firmy o przebijającej branżę, reżyserowanie filmów lub uruchomienie aplikacji wirusowej, z których wszystkie można było technicznie wykonać gdzieś oprócz sypialni z dzieciństwa.

Ponadto Peter Pans często przestrzegają tych snów, biorąc tutaj zajęcia lub ubiegając się o staż, ale ogólnie pozostaje Dabblerów.

Wreszcie, niektóre Petera patrzy się jako Slacker Slobs, a jednocześnie głęboko opiekując się sukcesem i występy. Peter Pan, o którym wiesz, że może wyglądać, jakby dostał swoją garderobę z dolnej warstwy zaginionej i znalezionej, a jego fryzura może być martwym dzwonkiem dla Jamesa Franco w ananasowym ekspres Tesla.

Dlaczego tak jest? Od kultury celebrytów po #goals do miliarderów w wieku dwudziestu dwudziestu, oczekiwanie na doskonałość jest wokół nas. Kiedy przesłania kulturalne mówią młodym ludziom, że powinni założyć startupy jednorożca w swoim pokoju w akademiku lub przynajmniej żyć najlepszym życiem, mogą pomyśleć, że nie ma realnej alternatywy.

Zobacz także: Jak pokonać perfekcjonizm

Teraz niepochlebnym sposobem na opracowanie patologicznego perfekcjonizmu jest stwierdzenie, że Peter Pans nie chce iść w górę - że chcą zacząć w biurze narożnym, a zatem odrzucają całkowicie uczciwe prace, które ich zdaniem według nich, według nich są pod nimi.

, ale innym sposobem na oprawę są oczekiwania, że ​​nie są nieudane. Dzieciom dorastając, mówi się, że mogą zrobić wszystko, ale kiedy nieuchronnie napotykają przeszkody, mogą stwierdzić, że przyczynę ich - co oznacza, że ​​są porażką. Zamiast kontynuować walkę i podejmować dalsze trafienia w ego, łatwiej jest obwiniać innych. Raz i przyszli szefowie są obsadzeni jako ogry. Ludzie są opisani jako denerwujący. Ostatecznie pozostanie w sypialni zostaje sformułowane jako wolność.

Niezależnie od tego, czy postrzegasz to jako problem osobisty, problem społeczny, czy oba, patologiczna perfekcjonizm utrzymuje sparaliżowanie wielu Piotra Patelków. W końcu łatwiej jest marzyć z kanapy niż stawić czoła potencjalnej porażce w prawdziwym życiu.

Powód 2: Nacisk na bezpieczeństwo i bezpieczeństwo

Wiele Petera miało wygodne, było wygodne, Uprzywilejowane życie, podczas gdy inni przeszli przez dzwonek i nigdy tak naprawdę nie mieli dzieciństwa. Niezależnie od tła, Peter Pans podkreśla i cenią bezpieczeństwo. Ale kiedy ograniczamy zagrożenia dla naszych ego, istnieje kompromis, najlepiej podsumowany słowami Dory w znalezieniu Nemo: „Cóż, nigdy nie możesz pozwolić mu coś mu się przydarzyć. Wtedy nic mu się nie przydarzyło. ”

Przejście do dorosłości niesie z tym wielkie zmiany i potencjalne ryzyko: prowadzenie i utrzymanie pracy, życie niezależnie, znalezienie związku, tworzenie życia społecznego. Istnieją tysiące sposobów walki.

wycofanie się ze świata odbiera te zagrożenia. Daje nam bezpieczeństwo. Peter Pans może unikać tych wyzwań związanych z dorastaniem. Ale jest kompromis psychologiczny. Przez cały czas zachowanie bezpieczeństwa wysyła wiadomość, że jesteśmy łatwo złamani lub uszkodzeni - innymi słowy, słaby. A kiedy myślimy o sobie jako słabych, jesteśmy podatni na postrzeganie siebie jako ofiar - niesprawiedliwości, wrogiego świata, demonów z naszej przeszłości. Stawia to barierę między nami i chęć podejmowania ryzyka odpowiedniego dla wieku. Utknęliśmy.

Powód #3: gry wideo

wysłuchaj mnie na ten temat: Wiem, że to nie jest tak proste, jak obwinianie gier wideo za brak uruchomienia. Związek między grami wideo a młodymi mężczyznami jest złożony i nie do końca zrozumiany przez ciekawych naukowców, ale kiedy zauważasz Piotra Pana na wolności, jego naturalne środowisko często obejmuje gry wideo.

Aby rzucić na to trochę światła, zwróćmy się do fascynującego badania w czasopiśmie Psychiatry Research, w którym porównano 19 młodych mężczyzn i kobiet, którzy grali świat World of Warcraft średnio 24 godziny w tygodniu z 19 dodatkowymi młodymi mężczyznami i Kobiety, które w ogóle nie grały w tę grę.

Naukowcy poinstruowali uczestników, aby grali skomputeryzowaną grę kostki i zarabiali jak najwięcej fałszywych pieniędzy. Szanse i ilości wygranej były jasne. Na przykład mogli im powiedzieć, że mieli szansę na wygranie 1000 euro 1000 euro lub 4: 6 na wygraną 100 euro. Grali strategicznie, gracze mogliby zarabiać powolne, stabilne, ale prawie gwarantowane pieniądze, albo mogą podjąć duże ryzyko i zrobić bank lub stracić wszystko.

Co się stało? Użytkownicy World of Warcraft konsekwentnie podejmowali to, co badacze nazywali „niekorzystnymi decyzjami”. Wybrali najważniejsze alternatywy znacznie częściej, a najbezpieczniejsze alternatywy znacznie rzadziej niż gracze spoza WOW.

Oprócz tego badanie wykazało, że częste gracze WOW mieli więcej problemów ze zdrowiem psychicznym niż nie-gracze. Lęk, wrogość, paranoja, wrażliwość interpersonalna - wszystko było gorsze w grupie świata Warcraft, z wyjątkiem depresji, która była równa w obu.

Contents